SDH Rovečné - o nás
členská základna / výroční zprávy / soutěžní týmy / obec Rovečné

Soutěžní týmy   muži I / muži II / muži III / ženy I / ženy II

aa

Tolik soutěžních týmů! Takoví aktivní hasiči! Plno mladých (většinou), perspektivních, se soutěživým duchem - to se to pak vyhrává!

Mohlo by se to tak zdát, ale skutečnost je trošku jiná. Sejít se v plné sestavě a zúčastnit se soutěže, natož tréninku, nebývá jednoduché. Někdo nemůže, někomu se nechce, ... někdo nebude běhat, někdo se bojí vody... někdo nesní párek, jiný zase nevypije pivo... a každou překážku taky všichni nepřeskočí. Sejít se na soutěži v plném obsazení všech týmů je prostě téměř nesplnitelné. Snad jen okrsková soutěž bývá dostatečně motivující.  A tak většinou soutěžíme jen dva týmy - muži, ženy. A pak bývá zpravidla zcela jedno, jestli jsou to muži pod dvacet nebo nad dvacet, ženy vdané nebo svobodné, bezdětné nebo s dětmi. Vždycky jsme skvělý tým, který si navzájem pomáhá, fandí, raduje se z téměř každého umístění... a pořád něco slaví.

Co si přát? Snad ať nám to vydrží...