SDH Rovečné - aktivity
 novinky / o nás / historie / aktivity / média / kontakt
Sezóna 2008 / 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016 / 2017 /2018

Sezóna 2013

A další rok před námi! Co nás čeká? V únoru trochu potančíme na tradičním hasičském plese, na jaře potrénujeme - především na okrskovou, popř. okresní soutěž. Určitě se zúčastníme i dalších tradičních soutěží v okoli - to vše v lehce pozměněných a omlazených sestavách.  A v červnu nás čeká oslava výročí založení našeho sboru - akce organizačně náročná, ale jistě i veselá a přátelská. Ať se daří!

Hasičský ples / únor 130. výročí založení SDH Crhov / červenec
Okrsková hasičská soutěž / květen 125. výročí založení SDH Rovečné / červenec
Veselský pohár / červen Výročí založení SDH Čtyři Dvory /červenec
Okresní soutěž - klasika Bobrová / červen 120. výročí založení SDH Nyklovice / červenec
Výročí založení SDH Malé Tresné / červen Memoriál Jana Dřínka / září
Věstínský pohár / červen Výroční valná hromada / prosinec

A je tu zase zima a s ní konec našeho dalšího hasičského roku - bezesporu vydařeného. Hodně jsme soutěžili a opravdu se nám dařilo - poháry za první místo mužů i žen jsou obrovským úspěchem. Nejen hasičské útoky, ale i společenská prezentace se ukázala být naší silnou stránkou - Memoriál Jana Dřínka byl toho skvělým důkazem. A za organizaci oslavy výročí založení našeho sboru si zasloužíme pochvalu. Jsme prostě dobří!